tulokset.live – myös alasarjojen pelit
🏒 Jääkiekko Muita lajeja tulossa…
Jääkiekko › Sarjat › U18 SM-sarja › Syöttöpörssi

U18 SM-sarja syöttöpörssi 2026–27

Jääkiekko · Suomi

U18 SM-sarja syöttöpörssi 2026–27 – eniten syöttöjä

#PelaajaJoukkueOMSPJM
1Juuso MustonenLukkoLukko14417214
2Niilo JokinenTapparaTappara146152118
3Lenni KuiriKalPaKalPa14713206
3Jose TiilikainenJokeritJokerit13613198
5Liius NurmiTapparaTappara141312254
6Max LorentzTPSTPS146111733
6Alexander OrbanPelicansPelicans125111635
6Toomas ReijonenJokeritJokerit144111516
6Miko ValtatieTapparaTappara8211134
10Joel ManninenLukkoLukko14710174
10Oliver RinneIlvesIlves84101414
10Kaapo HonkaheimoLukkoLukko14310134
13Julius AnttilaTPSTPS1379160
14Jere InkinenJokeritJokerit14128206
14Miklos GyulaiPelicansPelicans1488168
14Anton LangenskiöldJokeritJokerit11581329
14Riku NordströmTPSTPS11581310
14Oula IhalainenKärpätKärpät12581322
14Oliver NiemiIlvesIlves1458138
14Ilari MatikainenK-EspooK-Espoo1458134
21Topi KärnäHIFKHIFK1496154
21Veeti PalomäkiK-EspooK-Espoo11861410
21Aapeli HeiniläÄssätÄssät1476132
24Benjamin LehtinenLukkoLukko12105156
25Tuomas NuuttilaSaiPaSaiPa14931210

Kauden 2026–27 tilastot. O = ottelut, M = maalit, S = syötöt, P = pisteet, JM = jäähyminuutit.