tulokset.live – myös alasarjojen pelit
🏒 Jääkiekko Muita lajeja tulossa…
Jääkiekko › Sarjat › U18 SM-sarja › Pistepörssi

U18 SM-sarja pistepörssi 2026–27

Jääkiekko · Suomi

U18 SM-sarja pistepörssi 2026–27 – maalit, syötöt ja pisteet

#PelaajaJoukkueOMSPJM
1Liius NurmiTapparaTappara141312254
2Niilo JokinenTapparaTappara146152118
2Juuso MustonenLukkoLukko14417214
4Jere InkinenJokeritJokerit14128206
4Lenni KuiriKalPaKalPa14713206
6Jose TiilikainenJokeritJokerit13613198
7Joel ManninenLukkoLukko14710174
7Max LorentzTPSTPS146111733
9Miklos GyulaiPelicansPelicans1488168
9Julius AnttilaTPSTPS1379160
9Alexander OrbanPelicansPelicans125111635
12Benjamin LehtinenLukkoLukko12105156
12Topi KärnäHIFKHIFK1496154
12Toomas ReijonenJokeritJokerit144111516
15Veeti PalomäkiK-EspooK-Espoo11861410
15Oliver RinneIlvesIlves84101414
17Aapeli HeiniläÄssätÄssät1476132
17Anton LangenskiöldJokeritJokerit11581329
17Riku NordströmTPSTPS11581310
17Oula IhalainenKärpätKärpät12581322
17Oliver NiemiIlvesIlves1458138
17Ilari MatikainenK-EspooK-Espoo1458134
17Kaapo HonkaheimoLukkoLukko14310134
17Miko ValtatieTapparaTappara8211134
25Tuomas NuuttilaSaiPaSaiPa14931210

Kauden 2026–27 tilastot. O = ottelut, M = maalit, S = syötöt, P = pisteet, JM = jäähyminuutit.