tulokset.live – myös alasarjojen pelit
🏒 Jääkiekko Muita lajeja tulossa…
🏒

U18 SM, alkusarja

U18 SM-sarja · Jääkiekko

Syöttöpörssi · U18 SM, alkusarja

#PelaajaJoukkueOMSPJM
1Juuso MustonenLukko14417214
2Niilo JokinenTappara146152118
3Lenni KuiriKalPa14713206
4Jose TiilikainenJokerit13613198
5Liius NurmiTappara141312254
6Max LorentzTPS146111733
7Alexander OrbanPelicans125111635
8Toomas ReijonenJokerit144111516
9Miko ValtatieTappara8211134
10Joel ManninenLukko14710174
11Oliver RinneIlves84101414
12Kaapo HonkaheimoLukko14310134
13Julius AnttilaTPS1379160
14Jere InkinenJokerit14128206
15Miklos GyulaiPelicans1488168
16Anton LangenskiöldJokerit11581329
17Riku NordströmTPS11581310
18Oula IhalainenKärpät12581322
19Oliver NiemiIlves1458138
20Ilari MatikainenK-Espoo1458134
21Topi KärnäHIFK1496154
22Veeti PalomäkiK-Espoo11861410
23Aapeli HeiniläÄssät1476132
24Benjamin LehtinenLukko12105156
25Tuomas NuuttilaSaiPa14931210