tulokset.live – myös alasarjojen pelit
🏒 Jääkiekko Muita lajeja tulossa…
🏒

U18 SM, alkusarja

U18 SM-sarja · Jääkiekko

Maalipörssi · U18 SM, alkusarja

#PelaajaJoukkueOMSPJM
1Liius NurmiTappara141312254
2Jere InkinenJokerit14128206
3Benjamin LehtinenLukko12105156
4Topi KärnäHIFK1496154
5Tuomas NuuttilaSaiPa14931210
6Miklos GyulaiPelicans1488168
7Veeti PalomäkiK-Espoo11861410
8Lenni KuiriKalPa14713206
9Joel ManninenLukko14710174
10Julius AnttilaTPS1379160
11Aapeli HeiniläÄssät1476132
12Niilo JokinenTappara146152118
13Jose TiilikainenJokerit13613198
14Max LorentzTPS146111733
15Alexander OrbanPelicans125111635
16Anton LangenskiöldJokerit11581329
17Riku NordströmTPS11581310
18Oula IhalainenKärpät12581322
19Oliver NiemiIlves1458138
20Ilari MatikainenK-Espoo1458134
21Juuso MustonenLukko14417214
22Toomas ReijonenJokerit144111516
23Oliver RinneIlves84101414
24Kaapo HonkaheimoLukko14310134
25Miko ValtatieTappara8211134