tulokset.live – myös alasarjojen pelit
🏒 Jääkiekko Muita lajeja tulossa…
🏒

U16 SM, karsintasarja, lohko 2

U16 SM-sarja · Jääkiekko

Maalipörssi · U16 SM, karsintasarja, lohko 2

#PelaajaJoukkueOMSPJM
1Valtteri PiispanenJYP6143174
2Eliel HalonenJYP913213412
3Oskari KivinenJYP9138216
4Aapo KemppainenKalPa8123150
5Klavs KumpinsRigas HS10118194
6Otso ToivanenSaiPa8116174
7Oskar MelichercikPelicans7104144
8Bertalan VassSaiPa8104142
9Emil HeinoHPK8961522
10Kende KörösiKooKoo995142
11Juha JakolaKalPa894134
12Rodrigo BricsRigas HS10851320
13Matias ReijonenJokerit973108
14Tiitus HynninenKalPa869156
15Aatu TurkkiHPK865112
16Sebastian MattilaHIFK764100
17Joona KarjalainenSaiPa85131822
18Luke-Anton PöyhönenJYP858136
19Peetu JetsuJYP7571242
20Maksim SinkkonenSaiPa857124
21Eelis VertanenJYP949132
22Noah GirardHIFK847114
23Miska LindiKalPa8391214
24Eetu EronenJYP9210124
25Leevi HuovilaJYP8111128