tulokset.live – myös alasarjojen pelit
🏒 Jääkiekko Muita lajeja tulossa…
🏒

U16 SM, karsintasarja, lohko 2

U16 SM-sarja · Jääkiekko

Jäähypörssi · U16 SM, karsintasarja, lohko 2

#PelaajaJoukkueOMSPJM
1Peetu JetsuJYP7571242
2Joona KarjalainenSaiPa85131822
3Emil HeinoHPK8961522
4Rodrigo BricsRigas HS10851320
5Miska LindiKalPa8391214
6Eliel HalonenJYP913213412
7Matias ReijonenJokerit973108
8Leevi HuovilaJYP8111128
9Oskari KivinenJYP9138216
10Tiitus HynninenKalPa869156
11Luke-Anton PöyhönenJYP858136
12Klavs KumpinsRigas HS10118194
13Eetu EronenJYP9210124
14Otso ToivanenSaiPa8116174
15Juha JakolaKalPa894134
16Maksim SinkkonenSaiPa857124
17Noah GirardHIFK847114
18Oskar MelichercikPelicans7104144
19Valtteri PiispanenJYP6143174
20Kende KörösiKooKoo995142
21Eelis VertanenJYP949132
22Bertalan VassSaiPa8104142
23Aatu TurkkiHPK865112